KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13072055
nr 1307 2055
Mateo Tito, sydländskt stadsmotiv. Signerad. Olja på duk, 73x100 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:08:38
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)